Liikennejärjestelyt tarpeen ja tilanteen mukaan

Yhteystiedot Ramudden Oy Ab

Palvelemme arkisin klo 7–16 sekä erikseen sovittuina aikoina

Lisätiedot ja tarjouspyynnöt: info@ramudden.fi

Tuotevuokraus ja palvelut:

Espoo

Asiakaspalvelu
010 205 1160
Kiilaniityntie 2
02920 Espoo

Peter Lindström
Myynti/ aluepäällikkö
Etelä-Suomi
Puhelin: +358 50 325 3156
peter.lindstrom@ramudden.fi

Pasi Haatanen
Pääkaupunkiseudun liikennejärjestelyt
Puhelin: +358 50 529 0037
pasi.haatanen@ramudden.fi

Sami Hellstedt
Pääkaupunkiseudun liikennejärjestelyt
Puhelin: +358 50 313 9617
sami.hellstedt@ramudden.fi

Tuomas Väätänen
Pääkaupunkiseudun liikennejärjestelyt
Puhelin: +358 50 348 4842
tuomas.vaatanen@ramudden.fi

Kiilaniityntie 2, Espoo

Matts Backman
Toimitusjohtaja
Puhelin: +358 400 602 562
matts.backman@ramudden.fi
 

Camilla Smolsky
Hallintopäällikkö
Puhelin: +358 40 552 2180 
camilla.smolsky@ramudden.fi

Tampere

Pöytäsarankatu 14
33900 Tampere



Tomi Tokee
WZS-konsultti 
Pirkanmaa
Puhelin: +358 40 533 6061
tomi.tokee@ramudden.fi

Henri Mäkinen
Toimipisteen esimies
Puhelin: +358 40 841 6248
henri.makinen@ramudden.fi
 

Tommi Sandberg
Työnjohtaja
Puhelin: +358 50 521 1797
​tommi.sandberg@ramudden.fi

Pöytäsarankatu 14, Tampere

Jaakko Kamppinen
Myynti- ja markkinointijohtaja
Puhelin: +358 50 484 0668
jaakko.kamppinen@ramudden.fi

Erno Anttila 
Logistiikkapäällikkö
Puhelin: +358 50 344 1640 
erno.anttila@ramudden.fi

Kuopio

Kylmämäentie 10
70800 Kuopio



Antti Niskanen 
Myynti /
toimipisteen esimies
050 467 2463 
anttijussi.niskanen@ramudden.fi

Jari-Pekka Kyllönen
Toimipisteen työntekijä
Puhelin: +358 50 313 9613 
jari-pekka.kyllonen@ramudden.fi

Suunnittelu ja lupa-asia valtakunnallisesti
Anne Hyväkkä
Puhelin: +358 50 325 4856
anne.hyvakka@ramudden.fi

Kylmämäentie 10, Kuopio

Tuuli Ursin
Operatiivisten toimintojen päällikkö
Puhelin: +358 40 510 0467
tuuli.ursin@ramudden.fi

Anders Kyynäräinen
Kalusto- ja laatupäällikkö
Puhelin: +358 40 715 5701
anders.kyynarainen@ramudden.fi

Oulu

Veistämötie 16
90620 Oulu



Jouni Mertala
Myynti / aluepäällikkö
Pohjois-Suomi
Puhelin: +358 50 452 5069
jouni.mertala@ramudden.fi

Juha-Pekka Kaan 
Toimipisteen esimies
Puhelin: +358 50 307 5130
juha-pekka.kaan@ramudden.fi

Veistämötie 16, Oulu

Turku

Vajossuonkatu 4
20360 Turku



Markku Korkeamäki 
Myynti / aluepäällikkö
Länsi-Suomi 
Puhelin: +358 50 411 1909 
markku.korkeamaki@ramudden.fi

Kai Porema
Toimipisteen esimies
Puhelin: +358 400 998 973
kai.porema@ramudden.fi


Juha-Matti Sainio
Työnjohtaja
Puhelin: +358 50 575 5034
juha-matti.sainio@ramudden.fi

Varjossuonkatu 4, Turku

Jyväskylä

Palokankaantie 21
40230 Jyväskylä



Tuotteiden toimitus ja haku
+358 50 357 1545

Myynti
+358 40 533 6061
 

Palokankaantie 21, Jyväskylä